Nadchádzajúce podujatia

Divadlo: Pozvánka
utorok 12.12.2023. / 19.00.
Hadrien Raccah: PozvánkaDaniel (Martin Mňahončák) je úspešný, bohatý, sebavedomý muž, renomovaný advokát, ale neverný . Má všetko – luxusný byt, inteligentnú ženu ale aj milenku. Aby to tak zostalo a nestratil svoje pohodlie, vymyslí si imaginárneho priateľa Karola (Majo Labuda), s ktorým často trávi dlhé večery. Až do chvíle, keď mu jeho žena (Zuzana Tlučková) navrhne, aby ho pozval na večeru. Daniel je v pasci a zostáva mu jediné riešenie, najať si na jeho rolu neznámeho muža.. Ukáže sa však, že to nebol ten najlepší nápad.Francúzska komédia v réžii Martina Mňahončáka s hudbou Ruda Geriho je plná briskného humoru a sľubuje skvelú zábavu.
ŠČefans dom
utorok 26.12.2023. / 18.00.
Po dlhšom čase sú Nadšenci späť so svojim tanečným domom. Môžete sa tešiť až na 3 školy tanca. Ondrej Mišík s partnerkou nás naučia lašung a čardáš z Trenčianskej Turnej, Mišo a Sisa z MS Dance Studio nás zasvätia do tanga a na záver nám Ján Michálik s partnerkou predvedú čardáš zo Silickej Brezovej. Do tanca nám zahrajú ĽH Andreja Záhorca a ĽH Nadšenci. Môžete sa tešiť aj na súťaže, sprievodné aktivity a voľnú zábavu. Viac info na facebooku FS Nadšenci.Vstupné 15 eur.
Queenmania
piatok 29.12.2023. / 20.00.
Queenmania- tribute to Queen
Gustoviny
sobota 24.2.2024. / 20.00.
Cleverly production a Piano club uvádzajúKabaret comedy showGUSTOVINYVečer plný Zábavy, Divadla , Stand up a HudbyHostia večera:Andy Kraus, Jaro SlávikMarek “Fučo” MariňákJaro “Veľmajster Jeryy” SzaboHudobný hosť: Lomnické Čháve
Katastrofy a Čad
piatok 1.3.2024. / 19.00.
Slovenské metalové hviezdy Catastrofy a Čad oznámili termíny svojho najnovšieho turné „Besnenie Zbojníkov v tvojom meste tour 2024“. Ako je podľa názvu jasné pôjde o špeciálne koncerty, ktoré doteraz mali možnosť zažiť iba fanúšikovia v Bratislave, kde sa Besnenie konalo najprv v už zaniknutom klube Intergalaktická obluda, neskôr vo Fuge a posledné roky zapĺňalo priestory nášho najväčšieho bratislavského Majestic Music Clubu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zbojníkov, rôzne súťaže, ale v prvom rade večer plný kvalitnej metalovej hudby v podaní skupín Catastrofy, Čad a ich hostí, ktorí budú v každom meste iní a budú ich postupne na svojich sociálnych sieťach predstavovať.
SCANDAL show 2024 Trenčín
piatok 10.5.2024. / 20.00.
Otvorenie brány: 19:00Začiatok podujatia: 20:00Vstupenka VIP Exclusive 59,90 € -vyhradený 1.rad pod pódiom -VIP prednostný vstup na bráne -fľaša prosecca -najlepší výhľad -najvyššia možnosť kontaktu s účinkujúcimi a vytiahnutia na pódium -SCANDAL taška s darčekmi Vstupenka VIP 39,90 € -vyhradené VIP sedenie v 2. až 5. rade pod pódiom -VIP prednostný vstup na bráne -welcome drink -najlepší výhľad -najvyššia možnosť kontaktu s účinkujúcimi -SCANDAL taška s darčekmi Vstupenka COMFORT 29,90 € -pohodlné sedenie vo vyhradenom priestore -welcome drink -typ sedenia stôl, box alebo balkón (viď mapu priestoru) -slané občerstvenie Vstupenka STANDARD 24,90 € -pohodlné kino sedenie v strednej a zadnej časti hľadiska -dobrý výhľad na pódium Vstupenka BASIC 19,90 €